Kan Bağışı

Özcan’dan Keşan Meslek Yüksekokulu’ndaki kan bağışına ziyaret

Kan Bağışı

Özcan’dan Keşan Meslek Yüksekokulu’ndaki kan bağışına ziyaret

07 Mayıs 2015 Perşembe 07:58
457 Okunma
Kan Bağışı
 Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, 6 Mayıs 2015 Çarşamba günü Trakya Üniversitesi Keşan Meslek Yüksekokulu’nda Şennur Evci ve Serpil Evrensel’in organizasyonunda gerçekleşen Kan Bağışı Kampanyasını ziyaret etti.

Özcan, saat 12.30 sıralarında Meslek Yüksekokulu Bahçesi’ne kurulan Kızılay Kan Merkezi Çadırı’nı ziyareti sırasında Keşan Meslek Yüksekokulu Müdürü Yrd. Doç. Dr. Süleyman Kök, kan bağışı ekibinin sorumlusu Dr. Erhan Aksoy, Kızılay Kan Merkezi Müdürü Vedat Arpacı tarafından karşılandı.

Arpacı, Keşanlıların kan bağışına büyük ilgi gösterdiklerini belirterek “Keşanlılar kampanyalarımıza her zaman özveriyle katılıyorlar. Ayrıca belediye başkanımız Mehmet Özcan da kampanyalarımıza gerekli her türlü desteği veriyor. Bu konuda başkanımıza teşekkür ederim. Kan bağışında Keşanlılar diğer ilçelerimize göre daha duyarlı davranıyorlar.” dedi.

Özcan da Kızılay’ın Keşan’da yaptığı her türlü etkinliğe destek verdiklerini belirterek “Keşanlı hemşehrilerimize de kan bağışı kampanyalarına gösterdikleri ilgi ve alaka nedeniyle teşekkür ederim. Kanın önemini bir hekim olarak en iyi bilenlerden biriyim. Kan bağışına katılan öğrencilerimizi de duyarlılıklarından dolayı kutluyorum.” şeklinde konuştu.

Kök de, kan bağışı kampanyalarına katılarak destek veren Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’a teşekkür ederek okulla ilgili kendisine bilgiler verdi.

Özcan, Kök, Aksoy ve Arpacı öğle yemeğini okul yemekhanesinde birlikte yediler.

Özcan, yemeğin ardından Keşan Meslek Yüksekokulu’ndan ayrıldı.

Son Güncelleme: 08.05.2015 08:30
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol