Özel Keşan Final Temel Lisesi Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi

Özel Keşan Final Temel Lisesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni 10 Haziran 2019 Pazartesi günü yapıldı.

Özel Keşan Final Temel Lisesi Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi

Özel Keşan Final Temel Lisesi 2018-2019 Eğitim-Öğretim yılı mezuniyet töreni 10 Haziran 2019 Pazartesi günü yapıldı.

Medya Keşan
Medya Keşan
12 Haziran 2019 Çarşamba 09:39
Özel Keşan Final Temel Lisesi Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi

BÜLENT SAYLAM

Saat 18.30 sıralarında Özel Keşan Final Temel Lisesi bahçesinde başlayan törene, Özel Keşan Final Temel Lisesi Kurucusu Mustafa Bezbaş, Okul Müdürü Timur Eruzun, öğretmenler, öğrenciler ve aileleri katıldı.

Saygı duruşunda bulunulması ardından da İstiklal Marşı’nın okunması ile başlayan törende, okulun kurucusu Mustafa Bezbaş ve Okul Müdürü Timur Eruzun konuşma yaptı.

Törende ilk olarak okulun kurucusu Mustafa Bezbaş konuşma yaptı.

“HAYATTA HİÇBİR BAŞARI TESADÜF DEĞİLDİR”

Törene katılanlara ‘hoş geldiniz’ diyen Bezbaş, konuşmasına şöyle devam etti: “Ne mutlu siz velilere pırıl pırıl genç evlatlar yetiştiriyorsunuz. Timur Hocam ile birlikte 23 yıldır eğitim maceramızın peşinden koşuyoruz. Birçok arkadaşımızda bizimle birlikte sürüklenip gidiyor. Eğitim yolculuğunda bizlerle birlikte oldunuz, bizlerle birlikte yürüdünüz. Biz artık yaşlanıyoruz görevi genç arkadaşlara devrediyoruz. Öğrencilerimizin yolu açık olsun, hayatlarında her zaman başarılar diliyorum. Unutmayın hayatta hiçbir başarı tesadüf değildir.”

“BİZE OLAN GÜVENİNİZ BİZE AYRI BİR GÜÇ KATTI”

Bezbaş’ tan sonra konuşan Okul Müdürü Timur Eruzun, şunları dile getirdi: “Değerli veliler başarı karşılıklı güvenin meyvesidir. Bize güvendiğiniz için çok teşekkür ederiz. Önümüzde duran öğrenciler geleceğin doktorları, mühendisleri, öğretmenleri olacaklar. Sizde onların velileri, teyzesi, halası, dayısı, amcası olacaksınız. Bize olan güveniniz bize ayrı bir güç kattı. Yanımızda olan bize güvenen herkese çok teşekkür ediyoruz. Sevgili öğrencilerimiz umudunuzu hiçbir zaman kaybetmemenizi diliyorum. Umut sizi ayakta tutacaktır. Unutmayın her şey çok güzel olacaktır.”

Timur Eruzun’un konuşmasından sonra okul öğretmenlerine çiçek takdim edildi.

Ardından, eğitimdeki devamlılığı temsil etmek amacı ile bayrak ve flama teslimleri yapıldı.

Tören 12/A Sınıfından okul birincisi olan İdil Bilik’in birincilik konuşmasını yapması ve mezun kütüğüne çivinin çakılmasıyla devam etti.

Mezun öğrencilere diplomalarının verilmesi ve öğrencilerin kep fırlatmalarıyla tören son buldu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol