ERDOĞAN DEMİR

14 Mayıs 2023 Pazar günü yapılacak Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği genel seçimlerinde Keşan’daki partilerden milletvekili adaylarına ve parti ilçe başkanlarına bir çağrıda bulunmak istiyorum.

Seçime 1 hafta kala kavganın değil barışın ve dostluğun hakim olacağı bir süreç diliyorum.

Keşan’dan aday olan tüm milletvekili adaylarına da başarılar diliyorum.

Bir seçmen, bir vatandaş ve en son da bir gazeteci olarak benim gönlümden geçen tabloyu geçtiğimiz Cuma günü CHP Milletvekili adayı Ufuk Kanışkan’ın aday olduğu Seçime Doğru Programı’mızda dile getirmiştim.

Programdaki teklife sayın Kanışkan olumlu yanıt vermiş ve tüm adaylarla buluşma teklifimize evet demişti.

Sayın Kanışkan Cumartesi günü de AK Parti’nin Alparslan Türkeş Meydanı’ndaki standını ziyaret ederek demokrasi adına güzel bir tablo yaşatmıştı.

Ne idi bu gönlümden geçen tablo bunu burada bir kez daha kamuoyuna duyurmak istiyorum.

Ben buradan Keşan’daki partilerden aday olan tüm Keşanlı milletvekili adaylarını bir araya gelerek, seçim öncesi seçmene, bölgeye ve tüm Türkiye’ye örnek olacak bir şekilde davranış sergilemelerini diliyorum.

AK Parti Edirne Milletvekili ve Milletvekili Aday Adayı Fatma Aksal, CHP Milletvekili adayı Ufuk Kanışkan, MHP adayı Ayvaz Yalaza, Memleket Partisi Adayı Erdem Bircan,Vatan Partisi Milletvekili Adayı Çetin Alabak, Komünist Parti Adayları Mustafa Alan, Muammer Alan,Bağımsız Milletvekili adayı Ergin Arslan’ın bir araya gelerek 14 Mayıs seçimleri öncesi Medya Keşan Gazetesi ve Keşan Postası öncülüğünde uygun oldukları bir zamanda birlik beraberlik fotoğrafını vermeleri konusunda çağrıda bulunuyorum.

Bu güzel tablo umarım sadece benim değil tüm Keşanlı seçmenlerinde bekledikleri ve arzuladıkları bir tablodur.

Bu tablo belki de Türkiye’ye de örnek olacak bir hareket olacaktır.

Tüm adaylarımıza bir kez daha başarılar diliyorum ve kendilerinden bu çağrımla ilgili görüşlerini bekliyorum.

Eğer adaylarımız bu çağrımıza olumlu cevap verirlerse, buluşma tarihini ve yerini de belirleyerek kendileri ile buluşacağız ve tüm kamuoyunun önünde  bir araya geleceğiz.