AK Parti Edirne İl Yönetim Kurulu belli oldu AK Parti Edirne İl Yönetim Kurulu belli oldu

Gazetemizin dünkü sayısında yer alan Su Parkı’ndaki arıza ne zaman giderilecek?” şeklindeki haberimizin ardından Keşan Belediyesi’nden yapılan açıklamada, Kumdere İçme Suyu Tesisi’nin bakım çalışmalarının tamamladığı ve yeniden hizmet vermeye başladığı bildirildi.

Keşan Belediyesi’nden yapılan açıklamada; “Keşan Belediyesi, vatandaşlarının temiz ve sağlıklı suya erişimini sağlamak amacıyla titizlikle çalışmalarını sürdürüyor.  Kumdere İçme Suyu Tesisleri’ndeki terfi pompalarındaki bakım nedeniyle, 5 gün boyunca hizmet veremeyen Su Parkı’ndaki çeşmeler, 14 Mayıs 2024 Salı günü itibariyle yeniden halkın kullanımına açıldı” denildi.

Keşan Belediyesi Su İşleri Müdürü Erhan Başaran da yaptığı açıklamada; Kumdere İçme Suyu Tesisleri’nde gerçekleştirilen bakım çalışmalarının tamamlanmasıyla birlikte, çeşmenin tekrar hizmete girdiğini belirtti.

Başaran; “Su tesislerindeki düzenli bakım ve onarım çalışmaları, halkın sağlığını ve güvenliğini korumak adına hayati öneme sahiptir. Vatandaşlarımızın refahı ve sağlığı için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz. Temiz ve sağlıklı suya erişimin sürdürülebilirliği adına yapılan bu tür çalışmalar, halkın yaşam kalitesini artırmaya yönelik önemli adımlardır. Vatandaşlarımızın anlayışlı ve duyarlı davranışı nedeniyle, teşekkür ederiz” dedi.

Muhabir: MEHMET AYTAÇ