Edirne İl Sağlık Müdürlüğü'nde görev değişimi

Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Muhsin Kişioğlu'nun yerine Sağlık Bakanlığı tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesi Eski Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Cengiz Kalkan getirildi.

Edirne İl Sağlık Müdürlüğü'nde görev değişimi

Edirne İl Sağlık Müdürü Dr. Muhsin Kişioğlu'nun yerine Sağlık Bakanlığı tarafından Çerkezköy Devlet Hastanesi Eski Başhekim Yardımcısı Dr. Ali Cengiz Kalkan getirildi.

13 Aralık 2017 Çarşamba 09:24
Edirne İl Sağlık Müdürlüğü'nde görev değişimi

HABER MERKEZİ

Muhsin Kişioğlu, görev değişikliği ile ilgili sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "Sevgili Edirne halkıma ve kıymetli mesai arkadaşlarıma veda mesajım. Bugün itibariyle, Bakanlığımızdan gelen bir mesajla İl Sağlık Müdürlüğü görevimin son bulduğunu ve Edirne'mize dışarıdan başka bir arkadaşımızın, Sağlık İl Müdürü olarak atandığını öğrenmiş oldum. Öncelikle yeni Müdür Arkadaşımıza gönülden başarılar diliyorum. Değerli Edirneli hemşerilerim, Görevimi yürüttüğüm dönem içinde, ülkemizin ve bölgemizin hedefleri doğrultusunda kurumumuza yakışır, kapsayıcı, güçlü ve sürdürülebilir bir stratejiyle ve almış olduğum yeni yönetim anlayışıyla uygun bir yol haritası çizerek, aziz milletimize ve bölge halkımıza büyük bir özveriyle çalışmaya gayret ettim. Bu şekilde, bugün, misyon ve vizyonunu tazelemiş, stratejisini belirlemiş, yapılanmasını tamamlamış, kurumsal kimliğini yenilemiş, Balkanların,bölgemizin ve şehrimizin sağlık alanında geleceğini şekillendirmeye hazır bir Sağlık Müdürlüğü ekibi oluşturmuş olmanın haklı gururunu ve mutluluğunu yaşıyorum.

Sevgili dostlar, çok yakın bir zamanda Son bir yılı Halk Sağlığı Müdürlüğü ile beraber şerefle ve gururla sürdürdüğüm İl Sağlık Müdürlüğü görevimi, yaşantımın büyük bir kısmını alan bu meşakkatli ve o denli kıymetli gördüğüm hizmet yarışımı, gönül rahatlığıyla, büyük bir huzur ve mutluluk ile geride bırakarak emanetimi bize yakışır bir şekilde güzel bir devir teslimle yeni Müdürümüze devredeceğim. Bilinmelidir ki, bazen her şey sizin elinizde olmuyor. Çok çalışmak, ailenizden fedakarlıklar yapmak, canı gönülden Milleti merkezi alarak hizmet etmek de yeterli olmayabiliyor. Bu vesileyle 2014 yılında atandığım ve ilk geldiğim günden ayrılıncaya dek çok sıkı çalışmaya teşvik ettiğim ancak bir gün dahi en ufak anlaşmazlık yaşamadığım siz değerli personelimden kıymetli Sağlık idarecilerimden ve çok sevdiğim Bölge Halkımızdan benim için haklarınızı helal etmenizi rica ediyorum. Sağlık İl Müdürlüğüm boyunca 'sıkı çalışmak' ve 'amatör ruhla profesyonelce iş üretebilmek, kaliteli ve daha nitelikli sağlıklı yaşam için hizmet etmek' değişmezlerim oldu. Şimdi bir süreliğine ayrılık vakti geldi sevgili dostlar. Ama Sizlerin sevgisi sonsuza dek kalbimde kalacaktır. Ve bu sevgiyi de benden kimse alamayacaktır. Bundan sonra da yapacağım yeni işlerimde de yıllardır yaptığım gibi Aziz Milletimin daha kaliteli ve nitelikli Sağlık hizmeti alması için çalışmalarıma devam edeceğime ve Edirne'mize karşı aidiyet duygusunu sonuna kadar hissedeceğime emin olabilirsiniz. Ve yine profesyonel bir şekilde hayat mücadelemi yürekten ortaya koyacağıma ve tüm bilgi, tecrübe ve birikimimle de istenirse yeni Sağlık idarecilerine de destek olacağıma söz veriyor,yeni görev alacak tüm arkadaşlarıma başarılar diliyorum , Son olarak hepinizden bir kez daha haklarınızı helal etmenizi dileyerek siz değerli mesai arkadaşlarıma ve kıymetli hemşerilerime sevgi, saygı ve selamlarımı sunuyorum. Ardımızdan hoş bir seda bırakabilmek ve hayırla anılabilmek ümidiyle." dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol