Aksal’dan Uzunköprü’ye müjde Spor Toto’dan Uzunköprü’ye 1 milyon 300 bin  TL ödenek

AK Parti  MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Spor Toto’dan Uzunköprü’ye 1 milyon 300 bin  TL ödenek aktarıldığı müjdesini verdi.

Aksal’dan Uzunköprü’ye müjde Spor Toto’dan Uzunköprü’ye 1 milyon 300 bin  TL ödenek

AK Parti  MKYK Üyesi ve Edirne Milletvekili Fatma Aksal, Spor Toto’dan Uzunköprü’ye 1 milyon 300 bin  TL ödenek aktarıldığı müjdesini verdi.

Medya Keşan
Medya Keşan
05 Mayıs 2020 Salı 11:25
Aksal’dan Uzunköprü’ye müjde  Spor Toto’dan Uzunköprü’ye 1 milyon 300 bin  TL ödenek

SONGÜL KONAR

Milletvekili Fatma Aksal, Uzunköprü’nün her şeyin en iyisine layık olduğunu vurgulayarak, “Her şeyin en iyisine layık olan Uzunköprü ve Edirneli  hemşerilerimizin istifade edebilmesi, özellikle gençlerimizin sportif ve kültürel faaliyetlerden en üst düzeyde ve en modern şartlarda yararlanabilmesi için Gençlik ve Spor Bakanlığı ve teşkilatlarında ilimiz için takiplerimiz ve çalışmalarımız aktif bir şekilde devam etmektedir” dedi.

Bugüne kadar gençlerin sportif ve kültürel faaliyetleri için Edirne’de Cumhuriyet tarihinde görülmemiş yatırım ve hizmetlere AK Parti Hükümetinin imza attığını belirten Aksal, “Edirne ve ilçelerine yapılan son yatırımlarla Edirnelilerin gönlünde taht kurduğunu’’ söyledi. 

“VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞIYORUZ”

Aksal, şunları kaydetti: “Adını sahip olduğu  dünyanın en uzun taş köprüsünden alan ve Türkiye’yi Balkanlar ve Avrupa’ya bağlayan geçiş yolları üzerinde stratejik açıdan önemli bir sınır ilçemiz olan Uzunköprü’müzü daha yaşanabilir kent yapmak, gelecek kuşaklara daha güzel bir Uzunköprü bırakmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Gençlik ve Spor Bakanlığı Spor Toto Teşkilatı nezdinde yaptığımız çalışmalar ve takiplerimiz neticesinde, Spor Toto Teşkilatı tarafından Uzunköprü’müze yapılan kaynak aktarımı ile bir büyük hizmetin daha verilmesinin kıvancını yaşıyoruz. Spor Toto Teşkilatı Başkanlığına, gerçekleştirdiğimiz ziyaretimiz sonucunda; Uzunköprü yüzme havuzu çevre düzenlemesi, okul bahçelerine halı saha yapılması için 1 milyon 300 bin TL ödenek sağlandı. AK Parti iktidarı ile ilimiz her alanda olduğu gibi Gençlik ve Spor alanında da pek çok hizmet almaya devam etmektedir. Şimdiden bu önemli hizmetlerin Uzunköprü’müze ve hemşerilerimize hayırlara vesile olmasını dilerim.’’

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol