Özkan: "Türk Milleti, terör olaylarına ve teröristlere geçit vermeyecektir"

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Edirne İl Başkanı Hakan Özkan, son zamanlarda artan ve Türkiye’yi yasa boğan şehit haberleri hakkında konuştu.

Özkan: "Türk Milleti, terör olaylarına ve teröristlere geçit vermeyecektir"

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Edirne İl Başkanı Hakan Özkan, son zamanlarda artan ve Türkiye’yi yasa boğan şehit haberleri hakkında konuştu.

10 Ekim 2017 Salı 00:00
Özkan: "Türk Milleti, terör olaylarına ve teröristlere geçit vermeyecektir"

AYŞİN SEÇİL GEZER

Terör örgütlerinin Türkiye'yi güçsüz düşürme çabası içerisinde olduklarını ifade eden Özkan, “Türkiye maalesef son dönemde terörün kıskacına alınmak isteniyor. Bu, 15 Temmuz darbe girişimi ile beraber ulaştığı zirve noktasıdır. 15 Temmuz'da hain FETÖ darbe girişimi aynı zamanda emperyalist güçlerin Türkiye uzantısı olduğu aşikâr bir gerçek. Bu örgütü kullanan emperyalist güçler finali 15 Temmuz'da yapmak istediler ama Türk Devleti ve Türk Milleti buna geçit vermedi. Beli kırılan bu FETÖ yapılanması neticesinde emperyalist güçler Türkiye'nin önüne sundukları farklı terör seçenekleri ile Türkiye'yi oyalamaya ve Türkiye'yi güçsüz düşürmek için çalışmalarına devam ediyorlar. Bunu Güneydoğu'da yaşanan terör hadiseleri ile görebiliyoruz. Bunların hepsinin kaynağı belli bir merkezdir. Emperyalist güçler Türkiye'nin bu bölgede güçlenmesini, kalkınmasını asla istememekte ve önlerindeki projeleri engel olarak görmektedirler.” dedi.

TÜRK DEVLETİ BU COĞRAFYADA BİN YILDIR VARLIĞINI DEVAM ETTİRİYOR, BİN YIL DAHA DA DEVAM ETTİRECEK

Özkan, sözlerini şöyle noktaladı: “Bu dış güçler yıllardır terörü destekleyip Türkiye'nin önüne engeller oluşturdular. Bugün Ortadoğu'daki emperyalist güçlerin hedeflerine Türkiye büyük bir engeldir. Hedeflenen 4 parçalı bir ‘Sözde Kürdistan’ hayali söz konusudur. Buna engel olmak için Türkiye büyük bir direnç göstermektedir. Türkiye, emperyalist güçlerin oyunlarını bozmaya çalışıyor. Türkiye onların güdümünde hareket etmiyor. Onun için Türkiye ile mücadele içerisindeler. Terör örgütlerini destekliyorlar, IŞİD'i destekleyenler, PKK'yı destekleyenler, FETÖ'yü destekleyenler bugün de Ortadoğu'da farklı yapılanmaları destekleyerek oradaki uzun vadede hayallerindeki ‘Sözde Kürdistan’ı kurmak istiyorlar. Daha sonrasında Büyük İsrail Projesi ve Büyük Ortadoğu Projesi'nin son noktasına kadar gidebilecek bir yapı tasarlanmaktadır. Türk Devleti bu coğrafyada bin yıldır varlığını devam ettiriyor, bin yıl daha da devam ettirecek. Onun için kimsenin bir endişesi olmasın; Türk Devleti ve Türk Milleti bu terör olaylarına, teröristlere geçit vermeyecektir. Bu coğrafya bizim coğrafyamız. Türk Devleti ve Türk Milleti sonuna kadar bedeli ne olursa olsun bölünmez bütünlüğüne, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluş felsefesine sahip çıkacaktır. Şu an Türk Devleti’ni yönetenlerde de bu kararlılığı görüyoruz. Milliyetçi Hareket Partisi de bu noktada sonsuz destek vermekte ve kendi siyaseti ile örtüşen politikaları desteklemektedir. Kimse endişe içerisinde olmasın, Atatürk'ün deyişi ile söylüyorum; Türk Milleti bu topraklarda ebediyen var olacaktır.”

Google Play Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Apple Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için BURAYA TIKLAYINIZ

Twitter için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram için BURAYA TIKLAYINIZ

Google plus için BURAYA TIKLAYINIZ

Youtube Kanalımız için BURAYA TIKLAYINIZ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol