Özlemişler seni be bakanım

Bülent Saylam

Özlemişler seni be bakanım

Bülent Saylam

27 Aralık 2016 Salı 00:06
Özlemişler seni be bakanım

 12 Haziran 2011 Genel Seçimlerinde 24. Dönem AK Parti Edirne Milletvekili olarak seçilen Mehmet Müezzinoğlu, uzun zaman sonra dün Edirne ziyareti sırasında Keşan’a da geldi. Müezzinoğlu’nun programı Edirne Milletvekili iken Sağlık Bakanı zamanındakini aratmadı. Bu açıdan eminim Keşan Basını da özlemiştir. Muhabir arkadaşımız saat 18.00 gibi haber merkezine geldiğinde yüzündeki yorgunluk her halinden belliydi. Bu saatten sonra Bakan haberini yazmayı da özlemiştir eminim. 

Saat 15.00 gibi Keşan’a gelen Müezzinoğlu’nun programı yoğun olduğu gibi uzun zamandır gelmediği için de kalabalıktı. AK Parti İlçe Başkanlığının yeni binasının açılışının olması da bu kalabalığı arttıran bir sebepti. Kısacası Bakan Müezzinoğlu Keşan’a geldiği için memnun olmuştur. AK Parti Keşan İlçe Başkanlığının iyi bir organizasyon ile bunu başardığını fotoğraflardan anlayabiliyorum. Fotoğraflara baktığımda hem bir açılış olması nedeniyle hem de uzun zamandır göremedikleri eski Edirne Milletvekilini görebilmek adına toplanan kalabalıkta muhalefette olan ama son zamanlarda iktidar partisiyle yakın temasta bulunan MHP’nin Keşan İlçe Başkanı ile yine aynı partinin eski Edirne Milletvekilinin yan yana orada olması da dikkatimi çekti. 

Ha bu arada kendi gözümle gördüğüm bir şeyi de aktarmak istiyorum. AK Parti’nin dışında iki kurumun teşekkür yarışına sabah saatlerinde şahit oldum. Bakan Müezzinoğlu’nun gelişinden saatler önce iki pankart (!) çok anlamlıydı.

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’na itafen ilk önce Keşan Ticaret Borsasının pankartında “KEŞANIMIZA VERDİĞİNİZ DESTEK VE HİZMETLER İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ SAYIN BAKANIM” yazıyordu. Keşan Ziraat Odasının pankartında ise “ÇİFTÇİLERİMİZE VERDİĞİNİZ DESTEK VE HİZMETLERDEN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİZ SAYIN BAKANIM” şeklinde yazıyordu.

Kısacası özlemişler seni be bakanım.


Son Güncelleme: 29.12.2016 10:28
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol