Gündem

Belediye başkanına canlı oğlak hediye ettiler

Gündem

Belediye başkanına canlı oğlak hediye ettiler

06 Mayıs 2016 Cuma 09:53
Gündem
 Malkara’da oğlak etinin daha fazla tüketilmesine dikkat etmek isteyen Tekirdağ Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği yöneticileri, yanlarında getirdikleri oğlakla Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u makamında ziyaret etti.     

Belediye başkanlığı makamına gelen Tekirdağ Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Başkanı Cemalettin Toluca ve yönetim kurulu üyeleri, yanlarında hediye olarak getirdikleri oğlakla, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’u ziyaret etti. Cemalettin Toluca, oğlak eti tüketimine dikkat çekmek istediklerini belirterek, bu yıl ilçede yapılacak Hıdrellez Şenlikleri’nde bölgede yetişen oğlakların kesilerek yenilmesini istediklerini ve böyle üreticilerin destekleneceğini söyledi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’da üreticinin ve tüm üretici birliklerinin her zaman yanında olduklarını ifade ederek, ziyaretten dolayı kendilerine teşekkür etti. Cemalettin Toluca, daha sonra yanlarında getirdikleri oğlağı, Yurdakul’a hediye etti. Ziyarette, Malkara Yağlı Tohumlar Tarım Satış Kooperatifi Başkanı Cem Özkan, Tekirdağ Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Üyeleri Olcay Limon, Selami Avara, Birlik Müdürü İlyas Arslan ve Birlik Personeli Eray Karakaş da hazır bulundu.

 

Son Güncelleme: 06.05.2016 09:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol